Дързък план :: Глава I

Предишната тема Следващата тема Go down

Дързък план :: Глава I

Писане by Moul on 21st Април 2008, 5:56 am

Двете слънца Г-1 и Г-2 създали двойна слънчева система бяха огромни звезди .Обекаляща в обрита около тях бе пустинната планета Тантуин.80% от нея е само пустини но въприки това кой би предположил че може да има живот.Да има живот,дори и хора живееха на тази планета.Там бяха най-големите гангстери във цялата галактика.Затова аз се запътих към тази дестинация.
Отправих се към Мос Айсли - най-гъсто населеният град на тази планета.
Кацнах на 72 док кадето на портала ме посрещна един човек :
*Таксата за доковете е 100 кредита*
Аз повдигнах леко глава и го погледнах през качулката си.
Мъжът повтори :
*Таксата за доковете е 100 кредита*
Тогава аз го блъснах(Способности:Бутане).След което продължих към изхода.Усетих как той вади бластера си,протегнах рака и предърбах оръжието му в раката си(Способност:Издърпване).
Продължих по улиците на града.
След като търсих подходящ човек за моя план часове наред,ожаднях и реших да продължа търсенето си в един местен бар. Rolling Eyes
Влезнах във барът , беше мрачен и подтискащ което много ми хареса.Много гангстери посещаваха барът затова аз реших да поседна,да си поръчам едно питие и да огледам поситителите във бара.
*Какво ще желаете* - попита ме барманът.
*Нещо студено* - отвърнах му аз.
Бармънът кимна с глава и отиде да донесе питието ми.A аз продължих да оглеждам барът.
Минаха около 5 минути и барманът донесе един джава сок :
*Ето един студен Джава сок.10 кредита.
*Нямам никакви кредити* - отговорих му аз вадийки бластера - *Може ли да платя със това?* - и оставих оръжието на бар плота.
*Не,казах 10 кредита.* - Барманът повеши тон.
Изведнъж барманът посиня и се хвана за гърлото(Способност:Задушаване).
*Ще ти платя със бластера* - прошепнах му тихо.
Той кимна с глава след което го пуснах.Барманът взе бластера и запахтено се отегли.Станах, взех си питието и се настаних на една маса в края на барът,от кадето се виждаше всеки милиметар от барът.Продължих да наблудавам хората във барът за да избера подходящ пратньор или пратньори за плана си...
Moul
Sith Apprentice
Sith Apprentice

Male
Брой мнения : 24
Местожителство : Courscont
Принадлежност към Силата : Сит
Професия : Sith
Registration date : 10.02.2008

Character sheet
Раса: Zabbrack
Клас: Sith

Вижте профила на потребителя http://revengeofthesith.mygoo.org/

Върнете се в началото Go down

Re: Дързък план :: Глава I

Писане by Протостратор on 23rd Април 2008, 11:52 am

Североизточно от Мос Айсли,в покрайнините на града,бе кацнал един Джедайски изтребител.
Люка на изтребитела се отвори и от него излена един мъж висок, около 40 години, със ситска роба.Небеше Джедай,очевидно бе откраднал този изтребител с който патуваше.
Оделечи се от кораба си и се огледа на всички посоки.Очевидно търсеше някого,тръгна с посока към Мос Айсли.
Когато стигна градът забави крачка сякаш някой го дебне.
Трима мъже го обградиха и искараха оръжия.
*Давай кредите си ако ти е мил живота* - измърмори един от тях.
*Повярвайте ми,неискате това* - предопреди ги джедая,със дрезгав глас.
*Искаме само твойте пари.Давай ги!* - изнерви се единият от мъжете който седеше зад жертвата.
Джедайя извади меча си.Ритна един от мъжете зад него и се зажартя на триста и шейсет градуса замахвайки с меча си.Двамата мъже изкрещяха от болка,защото китките им бяха отрязани,а падналият човек на земята побегна за да се спаси .
*Предопредих ви...*
След което страният джедай продължи по пътя си .
Когато той стигна един бар се спря и погледна към входа.
Явно той бе усетил пресъствието на друг като него.
Джедая влезе във заведението.

Император
Император

Male
Брой мнения : 657
Местожителство : Асеновград
Професия : Да спъ на някоя спирка
Registration date : 08.05.2007

Character sheet
Раса: Human
Клас: Dark Jedi

Вижте профила на потребителя http://balkanite.highbb.com/

Писане by Анидара on 8th Май 2008, 9:17 am

Анидара се обърна, сложи ръце над очите си и се огледа. Пътуването в пясъчните морета на Тантуин не се беше оказало напразно. Древният джедайският храм, който бе открила, беше излязал полезен източник на знания. Тя се усмихна доволна от откритията си и отново продължи към Мос Айсли.
Времето както винаги беше ужасно горещо, а и май се задаваше пясъчна буря. Повечето жители бързаха да се приберат някъде, за да не останат навън, докато пясъчните ветрове бушуват.

- Знаеш ли, че е опасно да се разхождаш тук, особено сама.
Анидара чу нечий глас зад себе си и се обърна светкавично. Пред нея бяха застанали няколко забулени фигури.
- И от кога? - попита спокойно жената.
- От когато ние сме тук! - отвърна наперено един от "бандитите". - И това трябва да ме стресне ли? - жената се усмихна. - По-добре си вървете по пътя и се опитайте да сплашите някой друг.
Тя се обърна с насмешка и продължи напред.
- Не си познала. - изкрещя някой и се затича към нея.
Това обаче не му донесе нищо хубаво. Анидара се извъртя и с едно движение на ръката си вдигна мъжа във въздуха. Отчаяният човек започна да се мята насам-натам, задушавайки се. Тази гледка накара останалите нападатели да спрат на място.
- Това ли искахте? - Тя вдигна и другата си ръка и останалите бандити увиснаха във въздуха. За разлика от другия обаче, те не се задушаваха.
- Сега си помислете пак преди да нападнете самотна жена. - Анидара се усмихна и пусна нападателите си на земята. Те тупнаха шумно.
- Защо го правиш? - чу зад себе си тя глас, тъкмо когато започна да се отдалечава. - Ти трябва да си джедай - да помагаш на хората, а не да ги изтезаваш.
Тъмен облак замъгли челото на жената. Този път обаче не се обърна, а продължи напред, оставяйки ги да се съвземат от шока.
Анидара отдавна бе изоставила Ордена на джедаите, също както той бе изоставил нея. Споменът за времето прекарано та бе прекалено болезнен и тя мразаше да се сеща за изминалите дни. Затова и живееше в настоящето и никога не се обръщаше назад.
- Интересен въпрос, нали? - от сенките на една странична улица излезе някакъв мъж.
Анидара въздъхна дълбоко и продължи напред. Не искаше въобще да се среща с този човек. Тя отдавна бе изоставила призраците от миналото си, но те нея, явно не.
- Вече не си говорим, така ли?
Жената просто продължи напред, правейки се, че не го чува.
- Тогава ще се наложи да те накарам да ме чуеш! - този път гласът прозвуча заплашително.
Зад гърба на Анидара изсъска светлинен меч и след секунди пред нея скочи едър мъж.
- Нямам време за игрички. - изсумтя тя.
- Аз пък имам. - каза той и пристъпи напред замахвайки към нея.
Жената се отдръпна назад изкарвайки светкавично и своя меч. Двете остриета се срещнаха след секунди. Синята светлина на другия меч ярко контрастираше с оранжавата светлина на другия. Вместо обаче да се защитава, жената започна да напада мъжа срещу себе си. Той като че ли отстъпваше все повече и повече.
- Нямам време за това. - каза жената и блъсна противника си с помощта на Силата. - Задава се буря, а не искам да съм навън, когато се развихри. - извика този път тя, за да може да надвие рева на вятъра.
Докато се изправяше, мъжът видя как Анидара изчезна в някаква врата. Той се приближи и видя надписа над нея - Кантина. Очевидно Анидара бе избрала местното заведение за прикритие от бурята.
- Не сме приключили с теб. - прошушна странникът и изчезна в същата улица, от която бе дошъл.
Жената от своя страна, още щом влезе в кантината се насочи към един от най-тъмните ъгли и седна на една празна маса. Очите й веднага се спряха на един забрак, който спокойно пиеше джава сок и на още един мъж, който стоеше замислен на изхода.
"Тук ще става нещо интересно" - помисли си Анидара и се облегна назад, очаквайки да се случи нещо ...
Анидара
Sith Minion
Sith Minion

Female
Брой мнения : 138
Местожителство : ... Korriban ...
Принадлежност към Силата : Тъмен джедай, Consular
Професия : Ловец на реликви
Registration date : 03.03.2008

Character sheet

Вижте профила на потребителя http://knights-wars.forums1.net/forum.htm

Писане by Moul on 9th Май 2008, 12:32 am

След часове седене във тъмният краен ъгал на барът,забелязах срещу мен на една маса, жена.Не ми трябваше "силата" за да разбера, че тя е веща в джедайското изкуство,макар и да не носише типични джедайски одежди.Опитах се да проникна в главата й ,но тя не ми позволи да го направя.Разбрах,че тя е започнала да изучава тъмната страна - тя ще е добро попълнение за моят план,а може би и талантлива ученичка .
Отпивайки от питието си усетих,че някой ме наблюдава...
Обарнах поглед към входа на бара кадето седеше един мъж със ситска роба подпрян на стената и ме гледаше през качулката си.Той също ще е отлично попълнение.Усетих как той се рови в главата ми.
Вместо да го изгоня от главата си,аз му отвърнах
*Не се рови в главата ми,не съм ти враг ела при мен*
След като го поканих на моята маса,върнах погледа си към отсрещната маса, кадето непознатата жена ме беше погледнала със свирепи очи.
Погледнах я,след което я посочих със червените си очи.Тя разбра,че е добре дошла на масата си.
Moul
Sith Apprentice
Sith Apprentice

Male

Character sheet

Писане by Анидара on 9th Май 2008, 4:11 am

Изведнъж Анидара усети, че някой се опитва да проникне в съзнанието й. Тя се усмихна на себе си и не позволи на натрапника да се докосне до нея. Знаеше, че някой от двамата мъже, които беше забелязала искаше да влезе в главата й, но жената нямаше никакво желание да го позволява. Тя не даде никакъв признак, че това я е обезпокоило. Напротив, дори повика келнера и си поръча един джава сок. Докато чакаше поръчката й да дойде, Анидара видя, че забракът й прави знак с очи, че е добре дошла на неговата маса. Междувременно мъжът, който стоеше до вратата се беше присъединил към него.
" Интересно, дали да се присъединя към тях или да се направя, че не съм забелязала поканата?" - си мислеше жената. Все пак не беше пътувала със спътници от доста време насам и отново да е сред хора, от които навярно ще зависи живота й... Не беше лесно да реши какво да прави. Въпреки всичко знаеше, че ако иска да постигне нещо наистина значително не бива да изпуска тази възможност.
От мислите й я извади келнера, който донесе сока.
- 10 кредита. - каза той безизразно.
Анидара се вгледа в очите на туилека, който сервираше.
- За мен ще е безплатно, заведението черпи. - каза тя.
- За вас ще е безплатно, заведението черпи. - отвърна той и си тръгна от масата.
Жената отпи една глътка от сока и стана от мястото си. Очевидно бе решила да се приеме поканата на забрака.
- Нещо против да се присъединя към вас? - попита тя приближавайки се до двамата мъже...
Анидара
Sith Minion
Sith Minion

Female

Character sheet

Писане by Протостратор on 9th Май 2008, 4:35 am

След като Джедая бе поканен от забрака,той бе седнал на неговата маса като запази предпазливостта си.
Но зад гарба на джедая се чу женски глас.
Тя се обърна към забрака и джедая със запитване,но знаеше че е добре
дошла.Явно Забрака бе извикал и двамата страника при себе си.Джедая
погледна през качулката жената.
Без да чака отговор тя седна до забрака.
Но Джедая не отделяше поглед от нея след което отцепи строго:
-Здравей ти там,как ти е името?

Император
Император

Male

Character sheet

Писане by Анидара on 9th Май 2008, 4:45 am

"Предпазливи са един с друг, изглеждат напрегнати, което значи, че не се познават от преди. Да видим дали ще могат да ми предложат нещо интересно".
Жената се настани удобно на стола. Очевидно не бързаше за никъде.
- Очаквах по-приятелско посрещане, но няма значение. Казвам се Анидара. - тя отпи една глътка от джава сока и се вгледа в двамата мъже срещу себе си. - Сега бихте ли били така любезни да ми кажете вашите имена?
Жената все още се питаше какво ли биха правили тези двамата в Мос Айсли. Един джедай и един забрак, който приличаше повече на сит, седнали на една маса бяха гледка, която не се среща всеки ден.
Анидара
Sith Minion
Sith Minion

Female

Character sheet

Писане by Протостратор on 9th Май 2008, 5:28 am

Джедая Се усмхна свирепо из под качулката си.
-Аз нямам име,но и имената едва ли винаги са важни.-отговори той
незадоволително на зададеният му въпрос.-Любезноста никога не ми е била
пресъща.-продължи той.-Но съм известен в някой краища на галактиката
като Dark Revenger . - Все пак той отговори...
Джедая обръна поглед към Отсреща седящият чужденец(поне за него бе чужденец).
- За името на този тук,незнам.-измармори той.-Но съм люпопитем този защо ни повика при себе си,затова и дойдох.
Джедая се облегна на стола си,крастоса раце и зачака отговор от малчеливият забрак.

Император
Император

Male

Character sheet

Писане by Moul on 9th Май 2008, 5:55 am

Наблюдавах бъдещите си съюзници как разговарят и чаках реда си.
По реакцията на джедая разбрах,че може би с него ще имам неприятности или при най-добрият случей само сдърпвания .
Когато той отсяка последната си дума,аз се вкюучих в разговора.
*Моето име е Томас,Приятно ми е да се запознаем*
Тъй като с Андрея и Revenger можеби щяхме да имаме общи интереси и пътищата ни да се слеят,трябваше да бъда добър и любезен.
Отпих от джава сока си и продължих...
*Чудите
се може би защо ви повиках...Анидара предполагам,че ти си изгонена от
джедайският орден.Както и ти Revenger.Сигорно и двамата търсите
отмащение и по голяма мощ и власт.*
Извадих лазерният си меч и го оставих на масата.
*Това
е моето оражие,със неговата помощ и с вашата ще изпьлня плановете си.На
планетата Хот Има Джедайски храм издълбан във планина която има
кристали*
Забелязах в погледа на двамата отекчение затова продължих по същество.
*Така,Ще
се опитаме да избием джедайте в този храм и да основем нов ситски
орден.За щастие планетата Хот е слабо населена и лесно ще я даржим в
рацете си.*
В този миг видях как очите им светат,в техните очи имаше
желание за отмъщение към джедайският орден.Точно това търсих във свойте
бъдещи сюзници.
*Хот е една планета от външните пръстени на
галактиката кадето джедайте трудно ще разберат за нас,веднаж събрали
сили ще може да се изправим срещу джедайте и с внизапен удар да ги
униждожим!*
След като повиших тон,за да се успокоя отпих от превършващото ми питие.
*Идвате ли със мен? * - попитах Анидара и Revenger.
Сложих рака на лазерният си меч който седеше на масата и зачаках отговора им.
Moul
Sith Apprentice
Sith Apprentice

Male

Character sheet

Писане by YoDa on 22nd Октомври 2008, 9:13 am

Туко що напусналият Джедайски съвет Вергу обикаляше из Мос Айсли поради смущаване в силата.Той усети че няколко нови джедаи са се присъединили към Тъмната страна.Момчето вървеше по една тъмна уличка търсейки убежище докато премине идващата буря.Той гледаше как всички хора се прибират в къщите си и всички прозорци за затворени.По едно време момчето мярна някаква сянка да обикаля и усети нещо да мърда в една от уличките зад него.В следващата секунда нечия глава се търкаляше по пода.Вергу бе изкарал светлинния си меч и бе отрязал главата на престъпника опитал се да го убие.Само една зелена светлина от меча на Вергу блестеще в тази тъмна нощ.Другите 2-ма от бандитите бързо изчезнаха като момчето усети Тъмната страна на силата близко до него.Той влезе в един бар като бързо погледна към масата на 3-мата бивши джедаи.Момчето си помисли"Ето от къде идвала силата.Чудя се какво ли правят там."Вергу се опита да прочете мислите на момичето но тя бързо блокира и той разбра че не са обикновенни хора.След няколко секунди момчето реши да се присъедини и с бавни крачки запристъпва към масата.Той трябваше да бъде предпазлив защото не знаеше намеренията на тези хора.
-Добър вечер.Казвам се Вергу.Питах се какво ли 3-ма като вас правят тук затова дойдох и искам да се присъединя към вашето събранийце.

YoDa
Sith Apprentice
Sith Apprentice

Male
Брой мнения : 2
Местожителство : Dagubah
Registration date : 22.10.2008

Character sheet

Вижте профила на потребителя

Писане by Протостратор on 23rd Октомври 2008, 7:37 am

Тази тема не се пише по нея от много време препоръчвам ви да започнете някоя нова с която да развиете текстова ролева игра .

Император
Император

Male

Character sheet

Писане by Alexander on 23rd Октомври 2008, 10:28 am

все пак мисля че историята може да се доразвие....
Alexander
Член на Джедайския Съвет
Член на Джедайския Съвет

Male
Брой мнения : 1284
Местожителство : Beyond the Outer Rim...
Принадлежност към Силата : Light side
Професия : Jedi Knight
Registration date : 20.04.2008

Character sheet
Клас: Jedi

Вижте профила на потребителя http://www.revengeofthesith.org/

Писане by DARTHVERENI on 5th Декември 2008, 6:36 am

Керел се раздели с групичката явайци и с бързи крачки се отправи към кантината. Пред вратата спря. Усещането му подсказваше, че вътре също има силоизползващи същества. Отвори вратата и влезе. Вниманието му бързо беше привлечено от групичката състояша се от 2ма мъже, един забрак и една жена, която седеше с гръб. Макар да не виждаше лицето й Керел би се заклел, че я познава. Приближи към масата и попита:
- Привет. Може ли да се присъединя към компанията?
DARTHVERENI
Sith Assassin
Sith Assassin

Male
Брой мнения : 254
Местожителство : Набу
Принадлежност към Силата : сив джедай (сентинел-наблюдател(
Професия : търсач на знание
Registration date : 05.12.2008

Character sheet
Клас: Jedi